Елітна пекарня пирогів Аланія

Адреса:
м. Київ Княжий Затон
Показати адресу на мапі.
Номер телефону:
+38(044)425-55-55
Веб-сайт:
https://www.alania.com.ua
Електронна пошта:
alania.kiev@gmail.com
Багато в Києві пекарень випікають "осетинські пироги", але, далеко не кожна пекарня, зможе створити (в повному сенсі цього слова) шедевр кавказької кухні.
Національна осетинська кухня складалася протягом століть під впливом кочового способу життя предків осетин - скіфів і сарматів, тому і страви в основному складаються з молочних продуктів і м'яса.

Добре зробленими вважаються пироги з тонким шаром тіста і щедрою начинкою. Пироги з товстим шаром тісту не можуть вважатися по суті пирогами справжнього осетинського майстра.

Елітна осетинська пекарня "АЛАНІЯ" по праву вважається кращою пекарнею осетинських пирогів, шеф-кухар приготує за індивідуальним замовленням особисто для Вас справжній осетинський пиріг з найсвіжіших продуктів за стародавніми рецептами. А відчути смак кавказької кухні і насолодитися ароматами гір - залишається за Вами!!! Ось чому пироги, приготовані в пекарні "АЛАНІЯ", є еталоном осетинських пирогів в Києві.

Замовити доставку осетинських пирогів можна в будь-який зручний для Вас час. Єдине - уточнюйте дату і час доставки, для того, що б ми Вам доставили гарячі і соковиті пироги.

Смачного!

Коментарі

Ще ніхто не прокоментував.
Ваш коментар може бути першим.
Додати коментар
Для того, щоб додати коментар Ви повинні авторизуватись.

Вибір населеного пункту

Перехід по зовнішній адресі

Ви збираєтесь відкрити зовнішне посилання:

Ми не можемо гарантувати безпечність такого переходу, тому дійте на власний розсуд та ризик.