Організація поховання

Адреса:
м. Вінниця вул. Максимовича, 10в
Показати адресу на мапі.
Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця:
00:00-24:00
Субота:
00:00-24:00
Неділя:
00:00-24:00
Номер телефону:
+38(098)188-17-80
Веб-сайт:
https://pohoron.vn.ua/
Електронна пошта:
pohoron.vinnitsa@gmail.com
Коли помирає близька людина, це велике горе для рідних і друзів. Прийміть від нас співчуття і дозвольте розділити з вами цей складний період похорону. Не витрачайте час на організацію, а спокійно попрощайтеся з покійним. Віддайте всі турботи з підготовки похорону нашому бюро.

Похоронне бюро

Завдання розпорядників похорону в Вінниці – зняти з плечей всі турботи про організацію цього нелегкого заходу. Рідні повинні прощатися з померлим, а не бігати по місту в пошуках вирішення багатьох питань. Похоронне бюро багато років співпрацює з виробниками ритуальних товарів безпосередньо. Працівники фірми гарантують швидке і якісне виконання всіх важливих завдань. При цьому всі вони розуміють глибину скорботи рідних і в організаційних моментах враховують останню волю покійного.
Похоронне бюро в Вінниці допомагає оформити потрібні документи, вирішити питання з похованням або кремацією, підбором ділянки на кладовищі, доставкою тіла і родичів до місця прощання і похорону.
Фахівці нашої організації надають послуги цілодобово. Всі консультації вони проводять абсолютно безкоштовно і в будь-який час дня і ночі. Як тільки виникне необхідність, агент похоронного бюро приїде до вас і візьме на себе всі турботи по організації похорону.
Всі моменти обговорюють з замовниками, що дозволяє підібрати максимально зручний ресторан для поминального обіду і місце для прощання з покійним. Широкий асортимент похоронних товарів завжди в наявності і їх доставка здійснюється безкоштовно до замовника. Це дозволить трохи полегшити і так непростий день прощання з близькою людиною.
Похоронний агент
Щоб трохи легше пережити біль втрати, чуйний розпорядник похорону візьме на себе всі організаційні турботи.
Працюємо цілодобово
Співробітники похоронного бюро працюють цілодобово і в будь-який час готові виїхати до вас і підтримати в нелегкий момент.
Юридична допомога
В організації похорону є чимало питань з документами, які допоможуть вирішити наші співробітники і по можливості скористатися належними пільгами.

Транспортування покійних у Вінниці

Хоч як це прикро, смерть може зустріти людину в будь-якому місці. У такі моменти у рідних виникають питання з приводу доставки тіла покійного додому. Щоб організувати цей процес правильно, потрібно знати нюанси транспортування і найняти спеціальний транспорт.

Наше похоронне бюро надає такі послуги:
- Доставка покійного в морг, до церкви, на цвинтарі;
- Транспортування по Україні “вантаж 200”;
- Перевезення померлої людини з-за кордону в Україну.

Фото

Організація поховання м. Вінниця

Перебуває в розділах:

Коментарі

Ще ніхто не прокоментував.
Ваш коментар може бути першим.
Додати коментар
Для того, щоб додати коментар Ви повинні авторизуватись.

Вибір населеного пункту

Перехід по зовнішній адресі

Ви збираєтесь відкрити зовнішне посилання:

Ми не можемо гарантувати безпечність такого переходу, тому дійте на власний розсуд та ризик.