Чоловік на годину від клінінгової компанії CFservice

Щоб у клієнтів клінінгової компанії CFservice була можливість вирішувати питання не тільки з чистотою в будинку або офісі, а також і з електрикою, меблями, сантехнікою й іншими елементами інтер'єру в компанії почали пропонувати послугу «Чоловік на годину».
Нерідко при приїзді для прибирання квартири, офісу або приватного будинку клієнти запитували про можливість полагодити розетку, кран, встановити електроприлад, виправити люстру і так далі. Тому клінінгова компанія CFservice взяла в штат досвідчених електриків, сантехніків, майстрів по меблям і майстрів на всі руки.
Електрик в найкоротші терміни замінить лампи будь-якого типу, відремонтує або замінить вимикачі, встановить в потрібному місці точки світла або розетки, світильник, домофон, джерело безперебійного живлення, дверний дзвінок, зробить монтаж і підключення телевізора, а також автоматів.
Сантехнік встановить кран, змішувач, бойлер, унітаз, душову кабіну, усуне протіки і цвіль, нанесе герметик, підключить пральну або посудомийну машину, прочистить забруднення і зможе виконати комплексний ремонт ванної кімнати або туалету.
Майстер по меблям відрегулює меблі (дверки і ящики) і пластикові вікна, зробить ремонт меблів, замінить несправні компоненти, ролики і ручки, встановить дитячі замки на вікна, жалюзі, карнизи і навісить полки.
Також, якщо Вам необхідно повісити картину, штори, гардини, пересадити вазони, полити рослини, зробити косметичний ремонт, попрасувати одяг, помити посуд, зробити дрібний ремонт одягу або усунути неприємний запах в квартирі / офісі / приватному будинку, тоді Ви можете звернутися в нашу компанію.
Працівники клінінгової компанії CFservice можуть надати послуги в будь-якому районі Києва. Особливо актуально для Печерського району, так як офіс компанії знаходиться в ньому. Якщо Ви зацікавлені в послузі «Чоловік на годину» і бажаєте уточнити ряд моментів, тоді відвідайте сторінку https://cfservice.com.ua/ru/fixing_cleaning/ або ж зателефонуйте по одному з телефонів (044) 592 4000, (097) 592 4000, (050) 592 4000 і (073) 592 4000.
Розміщено: Клінінгова компанія CFservice 26 травня 2019р.

Коментарі

Ще ніхто не прокоментував.
Ваш коментар може бути першим.
Додати коментар
Для того, щоб додати коментар Ви повинні авторизуватись.

Вибір населеного пункту

Перехід по зовнішній адресі

Ви збираєтесь відкрити зовнішне посилання:

Ми не можемо гарантувати безпечність такого переходу, тому дійте на власний розсуд та ризик.