Майстер-клас від поліграфолога Ігоря Іщука

Ведучий в Україні поліграфолог Ігор Іщук запрошує на унікальний майстер-клас, формат якого є єдиним в Україні. На майстер-класі буде йти мова про те, що цей світ не ідеальний і в ньому багато брехунів і чому детектор брехні є ідеальним інструментів для виявлення брехні.
Основні питання, на які Ви отримаєте докладні відповіді від провідного експерта поліграфолога: Як обдурити поліграф і чи можливо це? Які особливості в застосуванні поліграфів? Як працює поліграф і що він фіксує? Як використовують поліграф в бізнесі і в окремих випадках? Як пройти тестування на поліграфі? Хто такий поліграфолог і чим він займається?
Як бачите, на майстер-класі будуть розкриті всі основні питання, що так цікавлять людей, котрі хоч раз чули про детектори брехні. І найголовніше під час майстер-класу від Ігоря Іщука будуть проведені реальні перевірки на поліграфі з демонстрацією того, чи говорить тестований правду або ж обманює.
Майстер-клас буде корисний, як власникам бізнесу, так і приватним особам. Ви зможете отримати всі відповіді про перевірки на поліграфі. Це буде корисно тим, хто бажає когось перевірити і тим, кого перевірятимуть на детекторі брехні. Також майстер-клас буде дуже цікавий тим людям, які замислюються про отримання професії експерт-поліграфолог.
Якщо Ви бажаєте отримати максимальну кількість інформації про поліграфи, поліграфологів і про тести на поліграфах з вуст ведучого поліграфолога в Україні, тоді звертайтесь за телефоном (096) 080-00-06. Також коротку інформацію про майстер-класі можна знайти на сторінці https://polygraph.biz/obuchenie/
Розміщено: Поліграфолог Ігор Іщук 25 червня 2019р.

Коментарі

Ще ніхто не прокоментував.
Ваш коментар може бути першим.
Додати коментар
Для того, щоб додати коментар Ви повинні авторизуватись.

Вибір населеного пункту

Перехід по зовнішній адресі

Ви збираєтесь відкрити зовнішне посилання:

Ми не можемо гарантувати безпечність такого переходу, тому дійте на власний розсуд та ризик.