Правила сайту

Загальні положення:
 1. Мета сайту — створити інформаційну базу усіх компаній, підприємств, магазинів, та будь-яких інших організацій незалежно від форм власності. Надати можливість ділитися інформацією про заходи (концерти, виставки, спортивні події) що проводяться саме у вашому місті.
 2. Уся інформація заповнюється користувачами українською, або російською мовою.
 3. За правдивість та точність інформації відповідає її автор.
Дозволяємо і заохочуємо:
 1. Створення сторінок компаній та додавання до них усієї необхідної інформації: номерів телефонів, адрес, опису, фото, графіку роботи і т. п.
 2. Розміщення публікацій, в яких описані цікаві та корисні факти, поради, огляди чи ідеї, що до товарів чи послуг, які пропонує ваша організація.
 3. Розміщення афіш, про події та заходи що відбуваються по містах України.
 4. Коментувати та залишати відгуки про компанії та заходи. Ділитися сторінками сайту у соціальних мережах.
Забороняємо:
 1. Використання нецензурної мови, в будь-яких видах. Наприклад: заміна однієї чи декількох літер іншими символами, і тому подібне.
 2. Використовувати в заголовках та текстах слова ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ з метою ПРИВЕРТАННЯ УВАГИ.
 3. Вказувати в заголовках (компаній, афіш та публікацій) номери телефонів, адреси web-сайтів чи іншу контактну інформацію.
 4. Розміщення образливих текстів, зображень та таких які можуть розпалювати міжнаціональну, міжрасову ворожнечу.
 5. Розміщення матеріалів насильницького, порнографічного характеру.
 6. Розміщувати компанії та публікації в розділах, до яких вони не мають прямого відношення.
 7. Розміщувати дублікати компанії, навіть зміюючи при цьому назву та/чи іншу інформацію. Кожна компанія може мати лише одну сторінку на сайті.
 8. Розмішувати в розділі «Публікації» пряму рекламу. В публікації повинна міститися інформація загального характеру продукції чи послуг, що виготовляє чи надає ваша компанія. Наприклад, якщо ви виготовляєте (чи можливо) продаєте скажімо праски — розкажіть в публікації, які є їх види, переваги та недоліки чи іншу цікаву та корисну інформацію. Публікації виду "Пропонуємо придбати синіх слонів недорого!" — будуть блокуватися чи видалятися.

Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати, доповнювати, блокувати, а у разі потреби видаляти сторінки компаній, афіші та публікації.

Поки що повні правила сайту «Старт!» в розробці. Тому просто дотримуйтесь культурної поведінки! Не робіть нічого, за що Вам можливо буде соромно!
У разі виникнення запитань надсилайте них нам на електронну пошту: mail@start.net.ua

Вибір населеного пункту

Перехід по зовнішній адресі

Ви збираєтесь відкрити зовнішне посилання:

Ми не можемо гарантувати безпечність такого переходу, тому дійте на власний розсуд та ризик.